prill, 2019

shtu20pri(pri 20)10:00hën22(pri 22)20:00Halal Expo Albania 2019Panair10:00 - 20:00 (22) Pallati i Kongreseve Organizatori: Halal Expo

Detajet e eventit

Edicioni i dyte i panairit per produkte Hallall do te mbahet ne Pallatin e Kongreseve Tirane ku do te marin pjese dhjetra kompani nga disa shtete. Jeni te mirepritur te na vizitoni. Hyrja Falas.

The second edition of the Halal Expo Albania will be held at the Palace of Congresses in Tirana, where dozens of companies from several countries will participate. You are welcome to visit us. Free entry.

Dita / Ora

20 (E shtunë) 10:00 - 22 (E hënë) 20:00

Vendi

Pallati i Kongreseve

Pallati i Kongreseve

Organizatori

Halal Expo Rr. Bogdaneve, P. Eurocoll, Nr.14, Tirana, Albania

Pallati i KongresevePallati i KongresevePallati i Kongreseve u projektua dhe u ndërtua në vitet 80- të si simbol i ideologjisë komuniste dhe shprehje e fuqisë së regjimit totalitar. Konstruksioni i ndërtesës është frymëzuar nga ndërtesa tradicionale e Gjirokastrës,  Beratit dhe kulla e veriut të Shqipërisë. Pallati ka dhe 3 salla më të vogla me kapacitet prej 150, 280 dhe 300 vendesh,  të dizenjuara si ambiente pune  për takime, mbledhje, forume apo ngjarje të tjera si këto.

Kerko
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Custom Post Type
X
X
X
X