qershor, 2021

die20qer20:0021:30GREEK NIGHTMuzike20:00 - 21:30 Reja.al, Bulevardi Deshmoret e Kombit Tirana Organizatori: Reja.al Kategoritë e eventeve:Muzikë

Detajet e eventit

Muzika Greke vjen shume prane jush!
Me date 20 Qershor, ora 20:00, tek Reja ju mirepresin kengetaret Elizabeta Janaqi dhe Fatjon Konxholli.
Eja dhe ti!

Dita / Ora

(E diel) 20:00 - 21:30

Vendi

Reja.al

Bulevardi Deshmoret e Kombit Tirana

Organizatori

Reja.al

X
X