Skip to content

korrik, 2022

Ky është një event i përsëritur

shtu02korr12:0015:00FUNDJAVA E FAMILJES12:00 - 15:00 Cineplexx Albania, TEG (Tirana East Gate) Organizatori: Cineplexx Albania Kategoritë e eventeve:Filma,Kinema

Detajet e eventit

“Fundjava e Familjes” në Cineplexx TEG & QTU, dedikuar filmit të animuar për fëmijë “Minions: The Rise of Gru”.

Dita / Ora

(E shtunë) 12:00 - 15:00

Organizatori

Cineplexx AlbaniaCineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

X
X
X
X
X