prill, 2021

Ky është një event i përsëritur

shtu10pri(pri 10)18:00pre30(pri 30)19:30FatmanFilm18:00 - 19:30 (30) Cineplexx Albania, TEG (Tirana East Gate) Organizatori: Cineplexx Albania Kategoritë e eventeve:Filma

Detajet e eventit

Një Santa Claus i trazuar, joortodoks po lufton për të shpëtuar biznesin e tij në rënie. Ndërkohë, Billy, një 12 vjeçar i lënë pas dore dhe me zhvillim të parakohshëm, punëson një vrasës me pagesë për të vrarë Santa-n, pasi mori një copë qymyr në çorapet e tij.

Dita / Ora

10 (E shtunë) 18:00 - 30 (E premte) 19:30

Organizatori

Cineplexx AlbaniaCineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

X
X