maj, 2021

Ky është një event i përsëritur

mar11maj(maj 11)19:30hën31(maj 31)21:00FataleFilm19:30 - 21:00 (31) Cineplexx Albania, TEG (Tirana East Gate) Organizatori: Cineplexx Albania Kategoritë e eventeve:Filma

Detajet e eventit

Pasi kaloi natën me një grua, një burrë i suksesshëm i martuar e gjen veten të ngatërruar në hetimin e fundit të një detektivi dinak të policisë.

Dita / Ora

11 (E martë) 19:30 - 31 (E hënë) 21:00

Organizatori

Cineplexx AlbaniaCineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

X
X