Skip to content

Ky është një event i përsëritur

FAST & FURIOUS X

pre26maj16:00FAST & FURIOUS XKategoritë e eventeveFilma,Kinema

Detajet e eventit

Gjatë shumë misioneve dhe kundër mosmarrëveshjeve të pamundura, Dom Toretto dhe familja e tij kanë mposhtur dhe mposhtur çdo armik në rrugën e tyre. Tani, ata duhet të përballen me kundërshtarin më vdekjeprurës me të cilin janë përballur ndonjëherë. I nxitur nga hakmarrja, një kërcënim i tmerrshëm del nga hijet e së kaluarës për të shkatërruar botën e Domit dhe për të shkatërruar gjithçka — dhe këdo — që ai do.

Kohët e eventeve te zgjedhur në këtë Seri të Përsëritshme të Eventeve

30/05/2023 16:0030/05/2023 20:3030/05/2023 21:3031/05/2023 16:0031/05/2023 20:3031/05/2023 21:30

Organizatori

Cineplexx Albania

Cineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.
+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

Më shumë