qershor, 2021

Ky është një event i përsëritur

enj17qer(qer 17)19:30die18korr(korr 18)21:00Fast & Furious 9Film19:30 - (korrik 18) 21:00 Cineplexx Albania, TEG (Tirana East Gate) Organizatori: Cineplexx Albania Kategoritë e eventeve:Filma,Kinema

Detajet e eventit

Cypher kërkon ndihmën e Jakob, vëllait të vogël të Dom për të marrë hak ndaj Dom dhe grupit të tij.
Aktorë: Vin Diesel, Charlize Theron, Helen Mirren, Lucas Black, Michelle Rodriguez
Regjisori: Justin Lin

Dita / Ora

Qershor 17 (E enjte) 19:30 - Korrik 18 (E diel) 21:00

Organizatori

Cineplexx AlbaniaCineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

X
X