Skip to content

shtator, 2022

Ky është një event i përsëritur

enj08shta21:0023:00I përzgjedhurEUROPE HOUSE MUSIC NIGHT21:00 - 23:00 Destil Creative HubKategoritë e eventeve:Muzikë,Party

Detajet e eventit

Sa mirë e njeh Bashkimin Evropian?
Çdo të enjte në orën 21:00 testo njohuritë e tua duke luajtur në kuizin e Europe House Music Night.

Përgjigju saktë pyetjeve dhe shijo mbrëmjen

Dita / Ora

(E enjte) 21:00 - 23:00

X
X
X
X
X