Edicioni i 4-rt Energy Expo & Forum 2020 - TiranaXXL

tetor, 2020

enj08tet(tet 8)10:00pre09(tet 9)18:00Edicioni i 4-rt Energy Expo & Forum 2020Ekspozite10:00 - 18:00 (9) Expocity Albania, Autostrada Tiranë-Durrës Organizatori: Expocity Albania Kategoritë e eventeve:Art/Kulturë,Ekspozitë

Detajet e eventit

Në datat 8-9 Tetor, 2020 Expocity Albania organizon edicionin e 4-rt të panairit dhe forumit ndërkombëtar të energjisë. me mbështetjen nga të gjitha institucioneve kryesore të sektorit të energjisë.

Energy Expo & Forum 2020 do te kete ne fokus mbarevajtjen e sektorit te energjise, ne kuader te perballjes me një nga krizat vërtet më sfiduese që mbare bota ka përjetuar ndonjëhere. Një numër i caktuar masash janë të nevojshme, dhe kujdesi shëndetësor duhet të ketë përparësi tani duke mos anashkaluar edhe kujdesin maksimal per rimekembjen e ekonomise.

Per me teper informacion, ju lutem kontaktoni: marketing@expocity.al ose info@expocity.al

Dita / Ora

8 (E enjte) 10:00 - 9 (E premte) 18:00

Vendi

Expocity Albania

Autostrada Tiranë-Durrës

Organizatori

Expocity AlbaniaStruktura me moderne ne Shqiperi, e projektuar dhe e kuruar në çdo detaj per organizimin e Panaireve, Ekspozitave dhe Eventeve masive+355 66 209 0070 Autostrada Tiranë-Durrës

Rishikimet e eventit

Nuk ka asnjë rishikim për këtë ngjarje

X
X
X
X