maj, 2021

Ky është një event i përsëritur

enj27maj(maj 27)19:30mër30qer(qer 30)21:00CruellaFilm(maj 27) 19:30 - (qershor 30) 21:00 Cineplexx Albania, TEG (Tirana East Gate) Organizatori: Cineplexx Albania Kategoritë e eventeve:Filma

Detajet e eventit

Cruella – Filmi i zhanerit Aventure, Familjar, Komedi i cili sjell aktoret Emma Stone, Emma Thompson, Paul Walter Hauser, Emily Beecham dhe Joel Fry ne Cineplex Albania. Nje film per te mos u humbur!

Dita / Ora

Maj 27 (E enjte) 19:30 - Qershor 30 (E mërkurë) 21:00

Organizatori

Cineplexx AlbaniaCineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

X
X