Skip to content

korrik, 2022

Ky është një event i përsëritur

mër20korr12:3021:00I përzgjedhurCHICKENHARE AND THE HAMSTER OF DARKNESS12:30 - 21:00 Cineplexx Albania, TEG (Tirana East Gate) Organizatori: Cineplexx Albania Kategoritë e eventeve:Filma,Kinema

Detajet e eventit

Ndiqni një hero të ri të lindur gjysmë pulë dhe gjysmë lepur. I etur për t’u përshtatur dhe për t’u ndjerë i dashur, ai është i fiksuar pas aventurave.

Dita / Ora

(E mërkurë) 12:30 - 21:00

Organizatori

Cineplexx AlbaniaCineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

X
X
X
X
X