qershor, 2021

Ky është një event i përsëritur

enj03qer(qer 3)19:00die04korr(korr 4)20:30Chaos WalkingvFilm19:00 - (korrik 4) 20:30 Cineplexx Albania, TEG (Tirana East Gate) Organizatori: Cineplexx Albania Kategoritë e eventeve:Filma

Detajet e eventit

Dy persona, zor të quhen miq, nisen në një aventurë të rrezikshme në një planet të pashkelur, teksa përpiqen të shpëtojnë nga një realitet i rrezikshëm dhe çorientues, ku të gjitha mendimet e brendshme shihen dhe dëgjohen nga të gjithë.

Dita / Ora

Qershor 3 (E enjte) 19:00 - Korrik 4 (E diel) 20:30

Organizatori

Cineplexx AlbaniaCineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

X
X