korrik, 2021

Ky është një event i përsëritur

enj08korr(korr 8)19:00die15gush(gush 15)21:30Black WidowFilm19:00 - (gusht 15) 21:30 Cineplexx Albania, TEG (Tirana East Gate) Organizatori: Cineplexx Albania Kategoritë e eventeve:Filma

Detajet e eventit

Një film mbi Natasha Romanoff në ngjarjet midis filmave “Captain America: Civil War” dhe “Avengers: Infinity War”.

Dita / Ora

Korrik 8 (E enjte) 19:00 - Gusht 15 (E diel) 21:30

Organizatori

Cineplexx AlbaniaCineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

X
X