Skip to content

Ky është një event i përsëritur

BLACK PANTHER: WAKANDA FOREVER

mar15nën15:30mar23:00BLACK PANTHER: WAKANDA FOREVERKategoritë e eventeveFilma,Kinema

Detajet e eventit

Kombi i Wakanda është përballur me fuqitë botërore që ndërhyjnë ndërsa vajtojnë humbjen e mbretit të tyre T’Challa.

Dita / Ora

(E martë) 15:30 - 23:00

Organizatori

Cineplexx Albania

Cineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

Më shumë