Skip to content

Ky është një event i përsëritur

BLACK ADAM

mar15nën18:00mar23:00BLACK ADAMKategoritë e eventeveFilma,Kinema

Detajet e eventit

Gati 5000 vjet pasi iu dhuruan fuqitë e plotfuqishme të perëndive egjiptiane, Black Adam lirohet nga varri i tij tokësor, gati për të lëshuar formën e tij të drejtësisë në botën moderne.

Dita / Ora

(E martë) 18:00 - 23:00

Organizatori

Cineplexx Albania

Cineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

Më shumë