Skip to content

Ky është një event i përsëritur

BED REST

mar10jan21:15BED RESTKategoritë e eventeveFilma,Kinema

Detajet e eventit

Një grua shtatzënë në regjim shtrati fillon të pyesë veten nëse shtëpia e saj është e përndjekur nga shpirtra apo është e gjitha në kokën e saj.

Organizatori

Cineplexx Albania

Cineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

Më shumë