Skip to content

korrik, 2022

Ky është një event i përsëritur

mër20korr21:0023:00I përzgjedhurARTHUR MALÉDICTION21:00 - 23:00 Cineplexx Albania, TEG (Tirana East Gate) Organizatori: Cineplexx Albania Kategoritë e eventeve:Filma,Kinema

Detajet e eventit

Alex është një djalë i ri 18 vjeçar. Ai ka qenë prej vitesh një fans i zjarrtë i sagës së filmave fantazi “Arthur and the Minimoys “. Pikërisht atëherë grupi i miqve të tij i ofruan të shkonte në shtëpinë e braktisur ku ishte xhiruar filmi. Ata nuk janë të vetëdijshëm se do të bien në një komplot vdekjeprurës.

Dita / Ora

(E mërkurë) 21:00 - 23:00

Organizatori

Cineplexx AlbaniaCineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

X
X
X
X
X