Skip to content

maj, 2022

Ky është një event i përsëritur

shtu07maj22:30AG SHOW @ VENUE CLUB22:30 Venue Club, Rruga Sadik Petrela Organizatori: Venue Club Kategoritë e eventeve:Muzikë,Party

Detajet e eventit

Çdo të shtunë Aurela Gace do të dhurojë show ashtu siç di vetëm ajo.

Dita / Ora

(E shtunë) 22:30

Vendi

Venue Club

Rruga Sadik Petrela

Organizatori

Venue ClubVenue Club ka historikun e tij per evenimentet dhe koncertet nder vite , sivjet me administrimin e ri do te jete me performanca Live, Orkestra dhe kengetare qe kane performuar kudo.+355 67 333 6661 Rruga Sadik Petrela

X
X
X
X
X