Skip to content

Ky është një event i përsëritur

Afterwork Time – Libraria Bar

mar22nën20:00mar11:30Afterwork Time – Libraria BarKategoritë e eventeveMuzikë,Party

Detajet e eventit

Çdo të hënë dhe të martë në @librariabar Afterwork Time 🎉 me DJ 🎧

Merrni birrë 🍻 dhe shijoni pasditen tuaj.

Dita / Ora

(E martë) 20:00 - 11:30

Vendi

Libraria Bar

Rruga Ibrahim Rugova, Tiranë 1001