prill, 2019

enj18pri(pri 18)19:30die12maj(maj 12)22:00AfterFilm19:30 - (maj 12) 22:00 Cineplexx Albania Organizatori: Cineplexx Albania

Detajet e eventit

After

Një vajzë bie në dashuri me një djalosh që mbart një sekret të errët. Së bashku nisin në një marrëdhënie të ngatërruar. Bazuar në romanin e Anna Todd.

Dita / Ora

Prill 18 (E enjte) 19:30 - Maj 12 (E diel) 22:00

Vendi

Cineplexx Albania

TEG (Tirana East Gate)

Organizatori

Cineplexx Albania+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

Cineplexx AlbaniaTEG (Tirana East Gate)Cineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.

Kerko
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Custom Post Type
X
X
X
X