tetor, 2018

Ky është një event i përsëritur

pre26tet16:30pre19:30I përzgjedhurAfter workTe tjera16:30 - 19:30 Urgjenca Garage Organizatori: Urgjenca Garage

Detajet e eventit

After work

Pas pune, nga e hena ne te premte, Urgjenca Garage ju mirepret ne nje ambjent shplodhes.
Porositni pijen tuaj dhe shoqerojeni ate falas me disa nga antipastat tuaja te preferuara.

Finish your work and be part of our AFTER WORK APERITIF. Order your drink and take the antipast for free.

Dita / Ora

(E premte) 16:30 - 19:30

Vendi

Urgjenca Garage

Rruga Gjin Bue Shpata

Organizatori

Urgjenca Garageurgjencagarage@gmail.com Rruga Gjin Bue Shpata

Kerko
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Custom Post Type
X
X
X
X