3×3 Elite - TiranaXXL

korrik, 2020

pre03korr(korr 3)18:00shtu04(korr 4)22:003×3 EliteSport18:00 - 22:00 (4) Fusha Portative, Fusha portative, përballë Piramidës Organizatori: Federata Shqiptare e Baskebollit Kategoritë e eventeve:Sport

Detajet e eventit

3×3 Elite, nje kampionat basketbolli per te gjithe te apasionuarit pas ketij sporti, rikthehet kete te Premte dhe te Shtune 18:00-20:00, regjistroni ekipin tuaj deri me date 30 qershor.
info: 3×3@fshb.baskeball

Dita / Ora

3 (E premte) 18:00 - 4 (E shtunë) 22:00

Vendi

Fusha Portative

Fusha portative, përballë Piramidës

Organizatori

Federata Shqiptare e Baskebollit Rr.Xhorxh Bush , Pallati I, Shkalla I, 2/B/Privat, Tiranë, Shqipëri

X
X
X
X