prill, 2019

pre05pri(pri 5)09:00shtu06(pri 6)19:003rd Edition, International Tourism Fair Tirana 2019Te tjera09:00 - 19:00 (6) Expocity Albania Organizatori: Expocity Albania

Detajet e eventit

3rd Edition, INTERNATIONAL TOURISM FAIR TIRANA 2019!
April 5-6, 2019 at Expocity Albania!
Save the date!

For any information regarding participation, please contact: marketing@expocity.al

Visit Albania
Ministria e Turizmit dhe Mjedisit
Agjencia Kombëtare e Turizmit

Dita / Ora

5 (E premte) 09:00 - 6 (E shtunë) 19:00

Vendi

Expocity Albania

Autostrada Tiranë-Durrës

Organizatori

Expocity Albania+355 66 209 0070 Autostrada Tiranë-Durrës

Expocity AlbaniaAutostrada Tiranë-DurrësStruktura me moderne ne Shqiperi, e projektuar dhe e kuruar në çdo detaj per organizimin e Panaireve, Ekspozitave dhe Eventeve masive

Kerko
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Custom Post Type
X
X
X
X