Skip to content

Kinema Millennium

Kinema Millennium, e para kinema moderne ne Shqiperi hapur ne 1995 sjell per publikun shqiptar filmat me te fundit te Hollivudit, ne formatet 2D dhe 3D.

+355 4 225 3654

Rruga Murat Toptani

Më shumë

Evente nga ky organizator

Nuk ka evente