Skip to content

Cavaliero Club Tirana

Cavaliero Club me nje eksperience shumevjecare eshte i pozicionuar ne dalje te Tiranes. Ai eshte rindertuar me nje fryme bashkekohore dhe ka nje siperfaqe 300 m² me kapacitet prej 500 persona.

Perzgjedhja per muziken dhe auditorin e tij eshte celesi i suksesit tek Cavaliero Club. Muzika live me kengetaret me te njohur ne Shqiperi shoqeruar nga nje orkester profesionistesh, ju fal spektakel dhe argetim, deri ne delir, cdo fundjave plus sherbimin serioz.

cavalieroclub@gmail.com

Rruga e Kavajës

Më shumë

Evente nga ky organizator

Nuk ka evente