Talks

Në Tiranë ndodh jo pak herë që të organizohen evente të tipit “Talks” nga organizatorë të ndryshëm (TEDx Tirana, Design Overview in Tirana etj.), këtu do ti gjeni këto evente.


Alternativat e klasifikimit

Kategoritë e eventeve:

Kategoritë e eventeve

Vendi i eventit:

Vendi i eventit

Organizatori i eventit:

Organizatori i eventit

Aplikoni Filtra

enj01mar10:00mar31korr(korr 31)20:00Bursa Nderkombetare Parlamentare e Bundestagut GjermanTrajnim(mars 1) 10:00 - (korrik 31) 20:00 Goethe-Zentrum Tirana Organizatori: Goethe-Zentrum Tirana

hën16korr19:30hën21:30World Youth Skills ConferenceTalks19:30 - 21:30 Amfiteatri Liqenit Organizatori: Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit

mar24korr(korr 24)19:00die29(korr 29)21:00Performative Exhibition #1 - Center of IntegrationTalks19:00 - 21:00 (29) Tirana Art Lab Organizatori: Tirana Art Lab

Shkarkoni të gjitha ngjarjet si skedar ICS Regjistrohu në këtë kalendar
Kerko
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Custom Post Type

TiranaXXL Mobile

Tashme TiranaXXL mund ta mbani gjithmone me vete duke shkarkuar versionin mobile.
Merre në Google Play Merre ne App Store
Nxitoni dhe jini gjithmone te perditesuar me ate cka ndodh ne Tirane.
close-link
X
X
X
X