Shto një event

Jeni organizator eventesh apo thjesht keni dëshirë të shtoni një event që e keni përzemer në kalendarin e TiranaXXL? Këtu mund të shtoni eventet tuaja, të cilat më pas do të shqyrtohen nga stafi ynë, përpara se ato të publikohen. Për të shtuar nje event duhet të jeni i loguar në faqe. Nqs nuk keni një llogari me TiranaXXL atëherë mjafton të regjistroheni. Më pas ndiqni hapat, dhe plotësoni formën e shtimit të nje eventi. Per te menaxhuar eventet tuaja vizitoni faqen Menaxhuesi i Eventeve. Për cdo pyetje apo paqartësi na kontaktoni.
X

Submit your event

Duhet të logoheni për të shtuar një event
Identifikohu Regjistrohu

Kerko
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Custom Post Type

TiranaXXL Mobile

Tashme TiranaXXL mund ta mbani gjithmone me vete duke shkarkuar versionin mobile.
Merre në Google Play Merre ne App Store
Nxitoni dhe jini gjithmone te perditesuar me ate cka ndodh ne Tirane.
close-link
X
X
X
X