Jeta e Natës

Në kategorinë “Nightlife” do të gjeni datat dhe informacionet në lidhje me party-t brenda dhe jashtë Tiranës.

maj, 2018

mar22maj21:00mar23:59Latin NightNightlife21:00 - 23:59 Bla Bla Public Bar Organizatori: Bla Bla Public Bar

enj24maj21:00enj23:59Gerta Mahmutaj & BandLive21:00 - 23:59 Bla Bla Public Bar Organizatori: Bla Bla Public Bar

pre25maj(maj 25)23:00shtu26(maj 26)04:00Aurela GaceParty23:00 - 04:00 (26) Venue Club Organizatori: Venue Club

shtu26maj(maj 26)23:00die27(maj 27)04:00Aurela GaceParty23:00 - 04:00 (27) Venue Club Organizatori: Venue Club

enj31maj21:00enj23:59Gerta Mahmutaj & BandLive21:00 - 23:59 Bla Bla Public Bar Organizatori: Bla Bla Public Bar

Shfaq më shumë evente
Regjistrohu në këtë kalendar
Kerko
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Custom Post Type

TiranaXXL Mobile

Tashme TiranaXXL mund ta mbani gjithmone me vete duke shkarkuar versionin mobile.
Merre në Google Play Merre ne App Store
Nxitoni dhe jini gjithmone te perditesuar me ate cka ndodh ne Tirane.
close-link