Muzikë

Në kategorinë Muzikë do të gjeni të gjithë eventet në nje pamje mujore, të cilët përfshihen në nënkategoritë Festival, Festë, Koncert dhe Party.


Alternativat e klasifikimit

Kategoritë e eventeve:

Kategoritë e eventeve

Vendi i eventit:

Vendi i eventit

Organizatori i eventit:

Organizatori i eventit

Aplikoni Filtra

mër22gush21:00mër23:55Asgjë Sikur DielliMuzike21:00 - 23:55 Tulla Nouvelle - Terrace Organizatori: Tulla

enj23gush20:00enj23:00Koncert "Karajfilat e Shkodrës"Koncert20:00 - 23:00 Amfiteatri Liqenit Organizatori: Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit

pre24gush(gush 24)21:30shtu25(gush 25)01:30Marsela ÇibukajMuzike21:30 - 01:30 (25) SALT REST Organizatori: Salt Rest

mar28gush16:00mar23:59Electric Albania: the forceMuzike16:00 - 23:59 Sheshi SKËNDERBEJ

enj30gush(gush 30)10:00hën03shta(shta 3)06:00Hybrid Garden Fifth AnniversaryFeste10:00 - (shtator 3) 06:00 Lukovë

Shkarkoni të gjitha ngjarjet si skedar ICS Regjistrohu në këtë kalendar
Kerko
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Custom Post Type

TiranaXXL Mobile

Tashme TiranaXXL mund ta mbani gjithmone me vete duke shkarkuar versionin mobile.
Merre në Google Play Merre ne App Store
Nxitoni dhe jini gjithmone te perditesuar me ate cka ndodh ne Tirane.
close-link
X
X
X
X