Kontakti

Na kontaktoni për çdo informacion që ju nevojitet në lidhje me eventet të cilat janë publikuar në faqen e TiranaXXL, Për eventet të cilët mungojnë në faqen tonë dhe ju doni ti shtoni, klikoni tek menuja + Shto një event. Ne do tju përgjigjemi sa më parë.

Adresa

TiranaXXL
Rruga Nikolla Jorga
Tirana 1001
Email: info@tiranaxxl.al

Na shkruani

Kerko
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Custom Post Type

TiranaXXL Mobile

Tashme TiranaXXL mund ta mbani gjithmone me vete duke shkarkuar versionin mobile.
Merre në Google Play Merre ne App Store
Nxitoni dhe jini gjithmone te perditesuar me ate cka ndodh ne Tirane.
close-link
X
X
X
X