Marubi

akademia-marubi-tiranaxxl

Në kategorinë Marubi do të gjeni të gjithë filmat/dokumentarët/metrazhet e shkurtra që projektohen në ambjentet e Akademisë së Filmit & Multimedias Marubi.

die27jan19:0021:00The TestamentFilm19:00 - 21:00 Akademia e Filmit dhe Multimedias Marubi Organizatori: Akademia e Filmit dhe Multimedias Marubi

Regjistrohu në këtë kalendar
Kerko
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Custom Post Type
X
X
X
X