korrik, 2018

pre06korr(korr 6)21:00hën09(korr 9)05:00Turtle Fest 7 - Drymades Beach, AlbaniaFeste21:00 - 05:00 (9) Dhërmi Organizatori: Turtle Fest

Më shumë

Detajet e eventit

Turtle Fest 2018

7 YEARS – Albanian Biggest Summer Music Festival
Drymades Beach / Albania
6, 7, 8 July 2018

Në këto 7 vite, ëndrra për të krijuar një festival, një komunitet dhe një eveniment kulturor përfaqësues, ka lënë tashmë gjurmën e vetë në kulturen bashkëkohore shqiptare.
Në këtë edicion të shtatë, ëndrra është rritur, është pjekur dhe është bërë më e vetëdijshme, ndaj breshka e dashur ju pret sërish të jeni pjesë e këtij udhëtimi dhe ju fton të lini gjurmën tuaj!

Turtle Fest 7 • 6, 7, 8 Korrik 2018 • Drymades Beach, Albania

Prezantimi i artistëve të parë performues:

Dub Fx (AU)
DJ Aphrodite (UK)
Sabb (Radiant./ Moon Harbour)
Qendresa (Nts Radio/ UK)

Informacionet mbi biletat, akomodime dhe transport, do të publikohen së shpejti.

Na ndiqni në:
Web: www.turtlefest.al
Facebook: https://www.facebook.com/turtlefest/
Instagram: @turtlefest.al

 

Dita / Ora

6 (E premte) 21:00 - 9 (E hënë) 05:00

Vendi

Dhërmi

Dhërmi

Organizatori

Turtle Festturtlefestalbania@gmail.com

DhërmiDhërmiDhermi is a village in Vlorë County, Albania. It is part of the municipality Himarë. The village lies 42 kilometers south of the city of Vlorë and about the same distance north of the southern city of Sarandë.

Kerko
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Custom Post Type

TiranaXXL Mobile

Tashme TiranaXXL mund ta mbani gjithmone me vete duke shkarkuar versionin mobile.
Merre në Google Play Merre ne App Store
Nxitoni dhe jini gjithmone te perditesuar me ate cka ndodh ne Tirane.
close-link
X
X
X
X