nëntor, 2021

Ky është një event i përsëritur

enj25nën(nën 25)19:30hën20dhje(dhje 20)21:30Ghostbusters: AfterlifeFilm(nëntor 25) 19:30 - (dhjetor 20) 21:30 Cineplexx Albania, TEG (Tirana East Gate) Organizatori: Cineplexx Albania

Detajet e eventit

Kur një nënë dhe dy fëmijët e saj mbërrijnë në një qytet të vogël, ata fillojnë të zbulojnë trashëgiminë sekrete që u la pas gjyshi i tyre dhe lidhjen e tyre me Ghostbusters.

Dita / Ora

Nëntor 25 (E enjte) 19:30 - Dhjetor 20 (E hënë) 21:30

Organizatori

Cineplexx AlbaniaCineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

X
X