Janar, 2018

Ky është një event i përsëritur

enj25jan19:0022:30Burger NightKulinari19:00 - 22:30 The Funky Moustache Organizatori: The Funky Moustache

Detajet e eventit

Burger Night

Cdo të Enjte ju ftojmë ti bashkoheni burgerva me shijen dhe përbërësit më të mirë që sjellim për ju. Nën shoqërinë e Birrës “Puka”, birra më e mirë artizanale e prodhurar në Shqipëri dhe nën një ambient të këndshëm e staf mikëpritës shijojmë ndryshe diten e 4 të javës.

Dita / Ora

(E enjte) 19:00 - 22:30

Vendi

The Funky Moustache

Rruga Mustafa Matohiti

Organizatori

The Funky Moustache+355 69 970 1043 Rruga Mustafa Matohiti

The Funky MoustacheRruga Mustafa Matohiti The Funky Moustache is more than just a nutritious café, it is a community space bringing together people who are passionate about sharing ideas about health, wellbeing, healing and self education and making a stand for their body’s miraculous ability to heal.

MOS E HUMB!
Eventet e Javës
Ji i pari që merr përditësimet e fundit dhe përmbajtjen eksluzive direkt në inboxin e emailit tënd.
Abonohu!
Provoje, mund të c'abonohesh në cdo moment!
close-link