Janar, 2018

Ky është një event i përsëritur

enj18jan19:00enj22:30Burger NightKulinari19:00 - 22:30 The Funky Moustache Organizatori: The Funky Moustache

Detajet e eventit

Burger Night

Cdo të Enjte ju ftojmë ti bashkoheni burgerva me shijen dhe përbërësit më të mirë që sjellim për ju. Nën shoqërinë e Birrës “Puka”, birra më e mirë artizanale e prodhurar në Shqipëri dhe nën një ambient të këndshëm e staf mikëpritës shijojmë ndryshe diten e 4 të javës.

Dita / Ora

(E enjte) 19:00 - 22:30

Vendi

The Funky Moustache

Rruga Mustafa Matohiti

Kohët e eventeve te zgjedhur në këtë Seri të Përsëritshme të Eventeve

25/01/2018 19:00

Organizatori

The Funky Moustache+355 69 970 1043 Rruga Mustafa Matohiti

The Funky MoustacheRruga Mustafa Matohiti The Funky Moustache is more than just a nutritious café, it is a community space bringing together people who are passionate about sharing ideas about health, wellbeing, healing and self education and making a stand for their body’s miraculous ability to heal.

Kerko
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Custom Post Type

TiranaXXL Mobile

Tashme TiranaXXL mund ta mbani gjithmone me vete duke shkarkuar versionin mobile.
Merre në Google Play Merre ne App Store
Nxitoni dhe jini gjithmone te perditesuar me ate cka ndodh ne Tirane.
close-link