Janar, 2022

Ky është një event i përsëritur

enj06jan(jan 6)19:30hën31(jan 31)21:00Bigfoot FamilyFilm19:30 - 21:00 (31) Cineplexx Albania, TEG (Tirana East Gate) Organizatori: Cineplexx Albania Kategoritë e eventeve:Filma

Detajet e eventit

Vazhdimi i “Son of Bigfoot”: Babai përdor famën e tij të re për të luftuar kundër një kompanie nafte në Alaskë, por kur ai zhduket, djali, nëna dhe një ari drejtohen në veri për ta shpëtuar.

Dita / Ora

6 (E enjte) 19:30 - 31 (E hënë) 21:00

Organizatori

Cineplexx AlbaniaCineplexx Albania ne TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne Tirane. Filmat me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne TEG.+355 4 450 0240 TEG (Tirana East Gate)

X
X