Teatër

Shfaqjet teatrale gjithmonë e më të shpeshta në kryeqytet sjellin mbi skenë trupa shqiptare po aq sa edhe të huaja. Kategoria “Teatër” përmbledh shfaqjet e propozuara nga teatret publike dhe private, oraret dhe tarifat, së bashku me informacionet e komunikimit me secilin prej tyre. Mos harroni të ndani me ne komentet mbi shfaqjet në qoftë se zgjidhni të shkoni te njëra prej tyre!

maj, 2018

shtu19maj(maj 19)20:00hën21(maj 21)21:30PresidentetTeater20:00 - 21:30 (21) TKE "Kujtim Spahivogli" Organizatori: TKE "Kujtim Spahivogli"

enj24maj(maj 24)20:00die27(maj 27)21:30VETËVRASËSITeater20:00 - 21:30 (27) Teatri Kombëtar Organizatori: Teatri Kombëtar

shtu26maj10:30shtu11:15Femija qe shpetoi botenTeater10:30 - 11:15 TKE "Kujtim Spahivogli" Organizatori: TKE "Kujtim Spahivogli"

shtu26maj(maj 26)11:00die27(maj 27)12:00Miushet e shkathëtaTeater11:00 - 12:00 (27) Teatri Metropol Organizatori: Teatri Metropol - Qendra Kulturore Tirana

die27maj10:30die11:15PiratetTeater10:30 - 11:15 TKE "Kujtim Spahivogli" Organizatori: TKE "Kujtim Spahivogli"

Shfaq më shumë evente
Regjistrohu në këtë kalendar
Kerko
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Custom Post Type

TiranaXXL Mobile

Tashme TiranaXXL mund ta mbani gjithmone me vete duke shkarkuar versionin mobile.
Merre në Google Play Merre ne App Store
Nxitoni dhe jini gjithmone te perditesuar me ate cka ndodh ne Tirane.
close-link