Art dhe Kulturë

Në kategorinë Art dhe Kulturë do të gjeni të gjithë eventet në nje pamje mujore, të cilët përfshihen në nënkategoritë Ekspozitë, Balet, Opera dhe Teatër.

korrik, 2019

Alternativat e klasifikimit

enj18korr(korr 18)20:00mër31(korr 31)20:00Duke pikturuar filminEkspozitë20:00 - 20:00 (31) COD Organizatori: COD

mar23korr(korr 23)09:00shtu10gush(gush 10)19:00Mostra ‘Leonardo – Opera Omnia’Ekspozitë09:00 - (gusht 10) 19:00 Muzeu Historik Kombëtar Organizatori: Instituti Italian i Kulturës

Shfaq më shumë evente
Regjistrohu në këtë kalendar
Kerko
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Custom Post Type
X
X
X
X