Eventet e Ardhshëm

Big Events

Buletini Javor

Merre buletinin dhe përditësimet tona javore me ngjarje të reja nga artistët dhe vendet tuaja të preferuara.

Quiz

Çdo javë, ju ftojmë të bëheni pjesë e lojërave tona dhe të jeni një nga fituesit e biletave falas për evente te ndryshme.

Reklama

Partnerët

 
Bashkia Tirane
Cineplexx
Destil
Divan Radio
Bonvivant
 
Kerko
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Custom Post Type

TiranaXXL Mobile

Tashme TiranaXXL mund ta mbani gjithmone me vete duke shkarkuar versionin mobile.
Merre në Google Play Merre ne App Store
Nxitoni dhe jini gjithmone te perditesuar me ate cka ndodh ne Tirane.
close-link
X
X
X
X